Wernisaż wystawy pracowni grafiki z lat 2020-2026
10 maja odbył się wernisaż wystawy pracowni grafiki z lat 2020-2026.
Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy spędzili z nami popołudnie.
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji
http://www.ogniskoplastyczne.pl/index.php/galeria/nggallery/album/wernisaz-wystawy-pracowni-grafiki-z-lat-2020-2026